İngilizce Kelime Ezberleme Uygulaması

Merhabalar :slight_smile:,

Sizlere yeni yayımladığım uygulamamı tanıtmak istiyorum. Adı Kelimezber, bu uygulama ile yeni öğreneceğiniz ingilizce kelimeleri uygulamadaki sözlüğünüze kaydedip derli toplu bir şekilde istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Ayrıca pratik kısmından kelimeler üzerindeki hakimiyetinizi artırabilirsiniz.
Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ardakdere.kelimezber

Uygulamadaki eksikleri kapatmak ve böyle olsa daha verimli olurdu diyeceğiniz değişiklikleri uygulamaya adapte etmek adına güzel önerilierinizi bekliyorum :slight_smile: Ayrıca uygulamanın geliştirilme süreci ve android uygulama geliştirme hakkında genel sorularınızı cevaplayabilirim. Elimden geldiğince Teşekkürler

8 Beğeni

Tekrardan Merhabalar,

Uygulamamda bazı güncellemeler yayımladım. Bunlardan bazıları:

• Kelimelerinizi gün içinde hatırlatmak üzere Bildirim Özelliği,

• Yazarak pratik yapabileceğiniz yeni egzersiz kısmı,

• Bildirimlerde gözükmesini istediğiniz ismi belirleyebileceğiniz ayar,

Ve birkaç ayar daha ekledim.
Ayarlar kısmında bulunan

Uygulamama bir göz atıp görüşlerinizi, önerilerinizi benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim. Ayrıca ilk mesajımda bahsettiğim gibi android konusunda elimden geldiğince sorularınızı cevaplayabilirim.

Uygulamanın linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ardakdere.kelimezber

5 Beğeni

Elinize Saglik.

2 Beğeni

Kaynak kodları neden paylaşılmadı?

1 Beğeni

Öncelikle çok güzel bir uygulama olmuş :smiley:
Türkçe-İngilizce çeviri eklerseniz daha iyi olur bence.

1 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile:
Uygulamayı internetten tamamen bağımsız, aynı zamanda en verim alınabilecek şekilde geliştirmeye çalışıyorum. Kelimelerin örnek cümleler içinde gösterimi, gif veya resimlerle desteklenmesi ve sizin önerinizi destekleyen birkaç tavsiye daha aldım. Bunların uygulamaya kesinlikle nitelik katacağına eminim, o yüzden kendimi de geliştirdikçe bu seçenekleri uygulamaya opsiyon olarak kesinlikle ekleyeceğim. Sadece uygulamanın ana temelini internetin kısıtlamasını istemiyorum. Farklı kişilerden farklı önerilerin gelmesi beni inanılmaz mutlu ediyor. Zaman ayırıp incelediğiniz için de ayrıca teşekkürler :grin:

2 Beğeni

Merhabalar :slight_smile: ,
Kaynak kodları paylaşmamamın nedenlerinden biri, bu uygulamayı android uygulama geliştirmeyi öğrenme sürecimin başından bugüne kadar ağır ağır geliştirip ve bu yüzden de baştaki tecrübesiz kod satırlarım, deneme yoluyla çözdüğüm kısımlar vs. derken açıkçası arkada çok düzenli bir yapı yok. Paylaşacağım kodun insanlar tarafından rahatça anlaşılabileceği şekilde olmasını tercih ederim yoksa çokta bir anlamı olacağını düşünmüyorum.

1 Beğeni

Eger tek sebebi buysa bence paylasin.sahsen ben incelemek isterim.ama tabi baska sebebi varsa o ayri.

2 Beğeni

Anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederim. Belki ileriki zamanlarda diyeyim o zaman. :pray:t3:

2 Beğeni

Kod açık kaynak olduğu zaman diğerleri kodu görebilir ve “a kodunu z şeklinde değiştirirsen daha iyi olur” şeklinde bir yardımda bulunabilirler.

3 Beğeni