Sunucu ve e-posta servisi için bağış kampanyası başlattık

Merhabalar. Artan masraflar sebebiyle forumu kapatma kararı almıştık ancak gelen yoğun talep üzerine forum tekrar canlandı ve forumun daha güçlü bir şekilde hayatına devam etmesi için bir kampanya başlattık. Ayrıntılar şurada: Forum.yazbel.com kapanıyor

Kısaca bahsetmek gerekirse sunucu ve e-posta servisini yükseltmek için 9000 lira topluyoruz. 1000 liralık ilk bağışı ben yaptım, bağışlar geldikçe burada isim vermeden paylaşacağım ve 9000 lirayı topladığımız an yükseltmeleri yıllık olarak yapacağım. Böylece bir yıl boyunca sorunsuz bir şekilde forumu kullanabileceğiz. Seneye de Allah Kerim. =)

Bağışları toplayacağım hesabın bilgilerini aşağıda paylaşıyorum:

IBAN: TR70 0006 2000 7640 0006 8904 01
Garanti Bankası
İsmail Arılık

Herkese şimdiden çok teşekkür ederim, iyi forumlar…

8 Beğeni

Şu an hesapta 1000 lira var, 8000 lira kaldı.

4 Beğeni

1200 oldu, 7800 kaldı.

5 Beğeni

2200 oldu, 6800 kaldı.

5 Beğeni

5200 oldu, 3800 kaldı.

5 Beğeni

5700 oldu, 3300 kaldı.

5 Beğeni

7500 oldu, 1500 kaldı.

5 Beğeni

7700 oldu, 1300 kaldı.

5 Beğeni

7800 oldu, 1200 kaldı.

4 Beğeni

8000 oldu, 1000 kaldı.

5 Beğeni

8500 oldu, 500 kaldı.

4 Beğeni

9000 oldu, harikasınız, en kısa zamanda yükseltmelere başlayacağım.

7 Beğeni

Kampanyayı görene kadar tamamlanmış olması hem sevindirdi hem de katılım sağlayamadığım için üzdü. Seneye daha dikkat edeceğim veya ara ödeme vs olursa destek olacağım.

Destekleyen tüm arkadaşlara da teşekkür eder hızlarından dolayı da tebrik ederim. :slight_smile:

4 Beğeni

Maillerimi kontrol ederken yeni gördüm eğer ihtiyaç olursa destek olabilirim

1 Beğeni

Bende yeni gördüm. Bu kadar hızlı aksiyon alan forumdaşlar, uğraşıp forumu ayakta tutmaya çalışan herkes, herbirinize tek tek teşekkürlerimi sunuyorum.

Seneye de böyle bir durumda kalmamak adına ne yapılabilir acaba, ufak bir donate hesabı falan açılabilir mi? Forumdan bir derdini çözen veya herhangi bir sebeple içinden gelen isterse 10-20-50-100 neyse bağışlasa, ufak ufak önümüzdeki sene sonuna kadar gerekli meblağ birikmiş olur, bizim gibilerde bir şeylere katkımız oldu diye seviniriz kendi kendimize…:slight_smile:

2 Beğeni

Onu bir süre denemiştim. Gelen meblağlar yetmiyordu. Ama kampanya düzenlemek işe yaradı. Bir sonraki yıl da aynısı yapılabilir. Ya da uzun süreli bir sponsor bulurum belki. Bakalım, Allah Kerim. =)

1 Beğeni